-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Оголошено тендер
19 000.00
UAH
Номер:
d19777361fbd480abf26f6374dce4c8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-28-014886-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторний скляний посуд
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.10.2024 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 000.00 UAH