-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка) Тип 1, Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3» код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-010201-a
Завершена
197 235.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 986.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 986.18 UAH
Номер:
7a31c1af3a0245a7a4a0f8d104c04483
Внутрішній номер закупівлі:
23046262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-010201-a
Замовник:
Комунальний заклад "Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22217869
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вулиця Чорновола В'ячеслава, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сопіна +30522244590 sopina.o.i@mfkti.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 235.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2024 15:02 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2024 15:02 - 06.11.2024 00:05
Період кваліфікації:
06.11.2024 00:05 - 06.11.2024 10:56
Період завантаження договору:
12.11.2024 00:00 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 235.00 «Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка) Тип 1, Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3» код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання