• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка) Тип 1, Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3» код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Оголошено тендер

197 235.00 UAH
Номер: 66768d66fdd043678be7a9b35b223e40
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-28-012282-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради"
Замовник: Комунальний заклад "Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради"
Очікувана вартість: 197 235.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка) Тип 1, Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3» код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.10.2024 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна дошка) ТИП 1
Код ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3
Код ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума197 235.00 UAH