-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-006608-a
Завершена
513 170.59
UAH з ПДВ
Номер:
f4d49152103349cf841b9f6091e8180c
Внутрішній номер закупівлі:
23042734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-006608-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей:
Для здійснення закупівлі «Природний газ» (назва предмета закупівлі)» уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2024-10-11-002198-a).
Очікувана вартість:
513 170.59 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
31000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
513 170.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2024 12:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a75e56e1894849799c553c2cc1f58ebf
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-28-006608-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
16-7108/24-БО-Т
Сума договору:
513 170.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
427 642.16 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
22.10.2024 16:00
Статус:
Підписаний