-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
513 170.59
UAH
Номер:
3e392254a2a44f809a3ded5103489f15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-28-008140-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
513 170.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Примітки:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
28.10.2024 12:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума513 170.59 UAH