-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2024-10-25-011238-a
Завершена
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Номер:
596d954f037741c1bf13886a865fe131
Внутрішній номер закупівлі:
23030076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-25-011238-a
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боянівський Ігор Йосипович 080443742103 i.boianivskyi@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2024 15:13 - 30.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2024 15:13 - 02.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
02.11.2024 10:00 - 08.11.2024 09:52
Період завантаження договору:
14.11.2024 00:00 - 24.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 900 000.00 Джерело безперебійного живлення