-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Оголошено тендер
1 900 000.00
UAH
Номер:
cbe3c6c1da684177a12f22a0c4afb2e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-25-013149-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Контактна особа:
Боянівський Ігор Йосипович 080443742103 i.boianivskyi@hsc.gov.ua
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Джерело безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.10.2024 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 900 000.00 UAH