• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи) Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)

Завершена

269.46 UAH з ПДВ
Номер: fccfc1d806ce4e609410cccabc6836e1
Внутрішній номер закупівлі: 23013574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-24-011409-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: на підставі підпунктів 4, 5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі-Особливості)- Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість: 269.46 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особ
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.10.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.10.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ"
Ціна пропозиції 269.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2024 15:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 501dd9ceab1f4a8595f95e1beead9aa9
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-24-011409-a-b1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ"
Номер договору: 13900
Сума договору: 269.46 UAH з ПДВ
Сума договору: 224.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 23.10.2024 15:10
Статус:
Виконаний
PDF
Водоканал.PDF
p7s
sign.p7s