• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи) Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)

Оголошено тендер

269.46 UAH
Номер: bde24113e05248e797a4abd020118562
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-23-019474-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 269.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи) Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Примітки: на підставі підпунктів 4, 5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі-Особливості)- Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 23.10.2024 17:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особ
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума269.46 UAH