-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт в житловому будинку за адресою: вул. Центральна, будинок 429 А, смт. Бородянка, Бучанського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-009560-a
Завершена
52 441 116.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 262 205.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 262 205.58 UAH
Номер:
27b07544ba9548328c29f76efae80706
Внутрішній номер закупівлі:
22994427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-009560-a
Замовник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Волохонський +380442067433 tender_tender_tender@ukr.net http://www.drrzkg-koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
52 441 116.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2024 14:17 - 10.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2024 14:17 - 13.11.2024 00:00
Аукціон:
13.11.2024 12:28 - 13.11.2024 12:51
Період кваліфікації:
13.11.2024 12:51 - 10.12.2024 17:22
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 441 116.80 Капітальний ремонт в житловому будинку за адресою: вул. Центральна, будинок 429 А, смт. Бородянка, Бучанського району, Київської області