• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»

Завершена

742 279.47 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 711.40 UAH
Номер: 920c3fea138443148e4c0eee4dac978f
Внутрішній номер закупівлі: 22985923
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-23-001142-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Контактна особа: Максимова Ольга Віталіївна +380676369552 tender_skzbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 742 279.47 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.10.2024 09:27 - 01.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2024 09:27 - 04.11.2024 00:00
Період кваліфікації: 04.11.2024 00:00 - 05.11.2024 16:29
Період завантаження договору: 11.11.2024 00:00 - 21.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴742 279.47 Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»