-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Оголошено тендер
742 279.47
UAH
Номер:
bfb7d58a74e74543ad3abe1ea2387cd6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-09-006993-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ НОВОПОЛЬОВА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
-
Контактна особа:
Максимова Ольга Віталіївна +380676369552 tender_skzbud@ukr.net
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ НОВОПОЛЬОВА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
742 279.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.10.2024 12:06
Дата модифікації:
09.10.2024 12:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шина 260R508 (9.00R20) з кам. та об.стр.
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 9.00-16 з кам. та об.стр.
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 12.5/80-18 (340/80-18)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 18.4-26
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 240R508 (8.25R20) з камерою
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 10.00-20
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 16X7.50-8
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 18X6.50-8
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Шина 18X9.50-8
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума742 279.47 UAH