• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання

Торги не відбулися

16 680.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 83.40 UAH
Номер: 28cfdccbf1e3448baaefa53447f104e9
Внутрішній номер закупівлі: 22984606
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-22-016843-a   
Замовник: ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Александров Денис +380660352311 zk.ifs1@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.10.2024 22:12 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2024 22:12 - 30.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 680.00 Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання