-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання
Оголошено тендер
16 680.00
UAH
Номер:
6d0866da7e884bb397b20e7ef8743163
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-02-007042-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
16 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2024 23:48
Дата модифікації:
22.10.2024 22:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума16 680.00 UAH