-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-015531-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
53 250.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 532.50 UAH
мін. крок: 1% або 532.50 UAH
Номер:
e20f58de26334d40aebf4711f5b50fdb
Внутрішній номер закупівлі:
22983295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-015531-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ткачук Ольга Юріївна 380612583523 TKACHUK.OU@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 17:34 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 17:34 - 31.10.2024 12:00
Період кваліфікації:
31.10.2024 12:00 - 07.11.2024 12:19
Період завантаження договору:
13.11.2024 00:00 - 23.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 250.00 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)