• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)

Оголошено тендер

63 900.00 UAH
Номер: 446fb2a2bc9b4769a74062948cabe0b6
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-010772-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 63 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)
Примітки: 20-177864-24 Уповноважена особа – Дергачов О.А.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування: 22.10.2024 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума63 900.00 UAH