-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-014221-a
Торги відмінено
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
24d1c449f25247c881360a00d1b536aa
Внутрішній номер закупівлі:
22981846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-014221-a
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячук Ганна 380989404393 buh_oz_sosnove@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 16:27 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 16:27 - 30.10.2024 00:00
Аукціон:
30.10.2024 13:00 - 30.10.2024 13:23
Період кваліфікації:
30.10.2024 13:23 - 06.11.2024 16:42
Період завантаження договору:
12.11.2024 00:00 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
160c9ee975af4ecf92b237de6d5faf24
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Висновок Держаудитслужби
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, шляхом скасування рішення про визначення переможця торгів та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Період оскарження:
21.11.2024 11:21 - 02.12.2024 00:00
Дата опублікування:
21.11.2024 11:21
Дата виконання:
02.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴250 000.00 Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))