• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: 2ef1461aaa9a444892b3fb5a22a2d86f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-017616-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
Замовник: Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.10.2024 16:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH