-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телекомунікаційне супутникове обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-000264-a
Завершена
134 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 670.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 670.00 UAH
Номер:
7e96de015183415f8272256e17dc9d48
Внутрішній номер закупівлі:
22968119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-000264-a
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Момот Сергій Володимирович +380672689436 K1412.Lviv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 08:29 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 08:29 - 30.10.2024 08:34
Аукціон:
31.10.2024 15:52 - 31.10.2024 16:15
Період кваліфікації:
31.10.2024 16:15 - 01.11.2024 08:52
Період завантаження договору:
07.11.2024 00:00 - 17.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 000.00 Портативний аналізатор спектра (HSA1036-TG)