• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Телекомунікаційне супутникове обладнання

Оголошено тендер

134 000.00 UAH
Номер: f3e98b728357497882414b27bf6ee90f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-000263-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: К1412
Замовник: К1412
Очікувана вартість: 134 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телекомунікаційне супутникове обладнання
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 22.10.2024 08:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Телекомунікаційне супутникове обладнання
Код ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума134 000.00 UAH