-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)
Тендер Prozorro UA-2024-10-21-014067-a
Торги не відбулися
58 083.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
2fa4a74ec3c84c10b462b137f2eb545f
Внутрішній номер закупівлі:
22966303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-21-014067-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
58 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.10.2024 17:21 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2024 17:21 - 29.10.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 083.33 Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"