• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)

Оголошено тендер

69 700.00 UAH
Номер: 12abdc482226427793596f8099cbabb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-18-004338-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 69 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)
Примітки: №646-24 від 17.10.2024 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 18.10.2024 10:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума69 700.00 UAH