-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання та супутні послуги з монтажу системи відео нагляду (СВН) та системи контролю управління доступу (СКУД) в Черкаській РД
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-013851-a
Строк поставки Товару та надання послуг, пов’язаних з його постачанням: протягом 30 (тридцяти) днів з дати укладення Договору.
Завершена
498 370.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
7e6a6046c1304c448671feed14082dc2
Внутрішній номер закупівлі:
22949640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-013851-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капуста +380442949720 t.kapusta@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 370.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 16:58 - 25.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 16:58 - 28.10.2024 12:00
Період кваліфікації:
28.10.2024 12:00 - 31.10.2024 14:41
Період завантаження договору:
06.11.2024 00:00 - 16.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 370.00 Обладнання та супутні послуги з монтажу системи відео нагляду (СВН) та системи контролю управління доступу (СКУД) в Черкаській РД