• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання та супутні послуги з монтажу системи відео нагляду (СВН) та системи контролю управління доступу (СКУД) в Черкаській РД

Оголошено тендер

498 370.00 UAH
Номер: 3c37b6b71ee34e3497e33a1325a728a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-01-003797-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 498 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання та супутні послуги з монтажу системи відео нагляду (СВН) та системи контролю управління доступу (СКУД) в Черкаській РД
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 01.10.2024 10:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума498 370.00 UAH