-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2018-07-17-001016-c
Легковий автомобіль Renault Dokker Expression або еквівалент
Завершена
856 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 280.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 280.00 UAH
Номер:
3a6db8a15cc04df286438b5974521314
Внутрішній номер закупівлі:
2292915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-17-001016-c
Замовник:
Приморське управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562299
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, вулиця Московська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мезеткова Анастасія Костянтинівна 380553923546 uvhgopri_p@ukr.net http://e-tender.biz/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
856 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 280.00 UAH
Період уточнення:
17.07.2018 15:14 - 23.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2018 15:14 - 02.08.2018 10:00
Аукціон:
03.08.2018 15:26 - 03.08.2018 15:47
Період кваліфікації:
03.08.2018 15:47 - 06.08.2018 14:56
Період завантаження договору:
03.08.2018 15:47 - 23.08.2018 15:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Renault Dokker Expression або еквівалент
Технічні вимоги до товару наведені у тендерній документації
Строк поставки товару - протягом 20 календарних днів з дня укладення договору, але не пізніше 30.11.2018 р.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул,, буд. - не застосовується
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Центр Херсон"
Оскарження: 03.08.2018 15:47 - 17.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38967639
-
Контактна особа:
Татьяна Иванова +380504055994 yurist@autoplaneta.com.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Миколаївське шосе 54
Оскарження: 03.08.2018 15:47 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
855 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
855 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2018 14:56
Документи
21
Скарги
0
ТОВ АВТО ГРУП +
×
-
Код ЄДРПОУ:
35880173
-
Контактна особа:
Подручний Олександр Сергійович +380487843575 aleksandr.podruchniy@renault.od.ua http://www.renault-odessa.com
-
Адреса:
65070, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 14А
Початкова пропозиція
856 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
856 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8c503a95d7d404eab9ac3f60e99ea62
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-17-001016-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Центр Херсон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38967639
-
Контактна особа:
Татьяна Иванова +380504055994 yurist@autoplaneta.com.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Миколаївське шосе 54
Номер договору:
06-10/290
Сума договору:
855 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний