-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль
855 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8c503a95d7d404eab9ac3f60e99ea62
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-17-001016-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Центр Херсон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38967639
-
Контактна особа:
Татьяна Иванова +380504055994 yurist@autoplaneta.com.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Миколаївське шосе 54
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
06-10/290
Дата підписання:
21.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
855 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 855 720.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Renault Dokker Expression або еквівалент
Технічні вимоги до товару наведені у тендерній документації
Строк поставки товару - протягом 20 календарних днів з дня укладення договору, але не пізніше 30.11.2018 р.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул,, буд. - не застосовується
На карті