-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-006935-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
2a39d83214614b568044c94a924143b0
Внутрішній номер закупівлі:
22925828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-17-006935-a
Замовник:
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41820028
-
Адреса:
52580, Україна, Дніпропетровська область, с. Тургенєвка, вул. Гагаріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Годунок +380689475983 slavgotgosvita@ukr.net http://www.slavgotgosvita.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2024 12:48 - 22.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2024 12:48 - 25.10.2024 12:24
Період кваліфікації:
25.10.2024 12:24 - 01.11.2024 11:20
Період завантаження договору:
07.11.2024 00:00 - 17.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 ноутбук (9штук)