• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: 3fbfbb9fe50e445c9ba428491e1ca526
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-17-008086-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.10.2024 12:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 9 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH