-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система відеоспостереження в комплекті; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2021 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-10-16-013092-a
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Номер:
692c094ad6044343be9180a11743acde
Внутрішній номер закупівлі:
22916556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-16-013092-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40198703
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 56-Б.
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кушнір Наталія Ігорівна 380567199152 dogovir@slobozhanska-gromada.gov.ua http://slobozhanska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2024 16:22 - 23.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2024 16:22 - 26.10.2024 14:00
Період кваліфікації:
26.10.2024 14:00 - 30.10.2024 15:41
Період завантаження договору:
05.11.2024 00:00 - 15.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴490 000.00 Система відеоспостереження в комплекті; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2021 Єдиного закупівельного словника