-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система відеоспостереження в комплекті; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2021 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
1d83e190b903457e91dc712be4d2e1bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-14-001206-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40198703
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 56-Б.
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40198703
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 56-Б.
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система відеоспостереження в комплекті; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2021 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.10.2024 09:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума490 000.00 UAH