-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Саджанці дерев , кущів та багаторічних рослин
Тендер Prozorro UA-2024-10-16-012543-a
Торги не відбулися
353 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 767.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 767.50 UAH
Номер:
fd7c33b1832f45309f8db3dce37a875f
Внутрішній номер закупівлі:
22916031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-16-012543-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2024 16:05 - 21.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2024 16:05 - 24.10.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴353 500.00 Саджанці дерев , кущів та багаторічних рослин