-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Саджанці дерев , кущів та багаторічних рослин
Оголошено тендер
353 500.00
UAH
Номер:
51d08f7ed9bb4d8292f3e9b3ad12279e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-16-014354-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
353 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Саджанці дерев , кущів та багаторічних рослин
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.10.2024 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума353 500.00 UAH