-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія 2024
Тендер Prozorro UA-2024-10-16-007315-a
Торги відмінено
426 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 132.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 132.50 UAH
Номер:
d9cd7db59663450cbaff187e9c6c8054
Внутрішній номер закупівлі:
22910773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-16-007315-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
426 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2024 13:23 - 24.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2024 13:23 - 27.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c7e8b9f6ec07481e84e22671bbdff7d6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
замовник не врахував останні зміни в законодавстві у сфері публічних закупівель, тим самим порушив вимоги законодавства щодо змісту тендерної пропозиції
Період оскарження:
24.10.2024 15:24 - 04.11.2024 00:00
Дата опублікування:
24.10.2024 15:24
Дата виконання:
04.11.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴426 500.00 Електрична енергія