-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія 2024
Оголошено тендер
426 500.00
UAH
Номер:
3fcbbea5f38c40b1aa660dad9a52102d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-16-008890-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
426 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія 2024
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.10.2024 13:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
54800 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума426 500.00 UAH