• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт спортивного майданчика Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський р-н село Ярунь вул. Гірківська, будинок 3

Завершена

557 350.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 786.75 UAH
Номер: 0597e10ba08643a18a978ce91420a8a6
Внутрішній номер закупівлі: 22910665
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-16-007207-a   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Контактна особа: Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 557 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2024 13:17 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2024 13:17 - 31.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 31.10.2024 00:00 - 04.11.2024 15:02
Період завантаження договору: 10.11.2024 00:00 - 20.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴557 350.00 Поточний ремонт спортивного майданчика Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський р-н село Ярунь вул. Гірківська, будинок 3