-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт спортивного майданчика Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський р-н село Ярунь вул. Гірківська, будинок 3
Оголошено тендер
557 350.00
UAH
Номер:
739e0e93b7d04880a1abd67976a342dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-16-008693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
557 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт спортивного майданчика Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський р-н село Ярунь вул. Гірківська, будинок 3
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.10.2024 13:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт спортивного майданчика Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський р-н село Ярунь вул. Гірківська, будинок 3
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума557 350.00 UAH