-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2024-10-16-006246-a
Завершена
18 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 91.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 91.75 UAH
Номер:
851274928f2344d5b81207d8f194dbb4
Внутрішній номер закупівлі:
22909713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-16-006246-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153823
-
Адреса:
19901, Україна, Черкаська область, смт Чорнобай, вул. Центральна, будинок 154
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олег Сорокопуд +380504419448 osor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2024 12:32 - 21.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2024 12:32 - 24.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.10.2024 00:00 - 25.10.2024 11:33
Період завантаження договору:
31.10.2024 00:00 - 10.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 350.00 Щебінь суміш, фр. 0-20