• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Оголошено тендер

18 350.00 UAH
Номер: 358ce4b882ae4b568d71cda8fe3a7238
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-16-007769-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 18 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Примітки: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження замовника: 19901, Україна, Черкаська область, смт Чорнобай, вул. Центральна, будинок 154. Процедура закупівлі: відкриті торги. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в ч.6 р.ІІІ тендерної документації. Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію 100%. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, не приймається до розгляду. Відповідно до Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.10.2024 12:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь суміш, фр. 0-20
Код ДК 021:2015: 14212000-0 Гранули, кам’яна крихта, кам’яний порошок, галька, гравій, колотий камінь і щебінь, кам’яні суміші, піщано-гравійні суміші та інші наповнювачі
Кількість 25 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Чорнобаївської селищної територіальної громади
Сума18 350.00 UAH