• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками(підгузки для дорослих L, підгузки для дорослих XL)

Завершена

440 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4ff9a0e201694a9b95ca7c93aa674a8b
Внутрішній номер закупівлі: 22906180
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-16-002626-a   
Замовник: Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
Контактна особа: Владислав Комісар +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2024 10:31 - 21.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2024 10:31 - 24.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 24.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:02
Період завантаження договору: 06.11.2024 00:00 - 16.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴440 000.00 ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками(підгузки для дорослих L, підгузки для дорослих XL)