-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками(підгузки для дорослих L, підгузки для дорослих XL)
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
8213efe4ebec44a7a53cc1ae5cd7b48a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-16-003006-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками(підгузки для дорослих L, підгузки для дорослих XL)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
16.10.2024 10:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
забезпечення потреб Замовника у ПІДГУЗНИКИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ, для належної організації життєдіяльності підопічних та їх індивідуальних потребах у 2024 році.
-
Дата публікації:
16.10.2024 10:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підгузки для дорослих L
Кількість
330 пачка
Період постачання
(не задано)
Підгузки для дорослих XL
Кількість
190 пачка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума440 000.00 UAH