-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія з постачанням та передачею
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-015042-a
Торги відмінено
1 862 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 11 175.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 11 175.00 UAH
Номер:
f424f39d81004a7b96362add1604cadf
Внутрішній номер закупівлі:
22902603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-15-015042-a
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Башко Іванна Петрівна +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 862 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2024 17:42 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2024 17:42 - 23.10.2024 00:00
Аукціон:
23.10.2024 14:07 - 23.10.2024 14:30
Період кваліфікації:
з 23.10.2024 14:30
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
93703d7ddff648069702ab2bdf57cdc4
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Ретельний аналіз обсягу фактичного споживання електричної енергії у 2024 році та його
співставлення з планованими (залишковими) обсягами електричної енергії, що підлягає передачі
Замовнику до 31 грудня 2024 року згідно умов договору № 20221082П-Т124 від 16.02.2024, дає
підстави для висновку про те, що потреба МКП «Яворіввода» в електричній енергії може бути
повністю задоволена за рахунок чинного на теперішній час договору на постачання електричної
енергії № 20221082П-Т124 від 16.02.2024, що укладений з ТОВ «Київські енергетичні послуги».
Період оскарження:
07.11.2024 11:40 - 18.11.2024 00:00
Дата опублікування:
07.11.2024 11:40
Дата виконання:
18.11.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 862 500.00 Електрична енергія з постачанням та передачею