• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія з постачанням та передачею

Оголошено тендер

1 862 500.00 UAH
Номер: b9d9d3d8f79f4d92ad354ce4a68bad90
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-15-017910-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Яворіввода"
Замовник: МКП "Яворіввода"
Очікувана вартість: 1 862 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія з постачанням та передачею
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 15.10.2024 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з постачанням та передачею
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 250000 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування закупівлі – власні кошти підприємства та/або бюджетні кошти. За наявності бюджетного фінансування цієї закупівлі, його обсяг встановлюється додатковими угодами до Договору в межах затверджених кошторисних призначень.
Сума1 862 500.00 UAH