-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі
Тендер Prozorro UA-2018-07-11-001181-b
Завершена
875 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 375.00 UAH
Номер:
e767fa5339784d619121bf1c9a5a08c2
Внутрішній номер закупівлі:
2289833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-11-001181-b
Замовник:
ДП "Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності Укрінтеренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Кирилівська, буд. 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитрий Котляренко +380442065103 kotliarenko@uie.kiev.ua http://uie.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
875 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 375.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2018 14:33 - 20.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2018 14:33 - 30.07.2018 17:00
Аукціон:
31.07.2018 13:07 - 31.07.2018 13:34
Період кваліфікації:
31.07.2018 13:34 - 06.08.2018 13:08
Період завантаження договору:
31.07.2018 13:34 - 20.08.2018 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Subaru Outback (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.11.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ"
Оскарження: 31.07.2018 13:34 - 17.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37724920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ" +380505313360 ievgen.sydoruk@bogdan.ua http://subaru.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 3
Оскарження: 31.07.2018 13:34 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
858 333.33 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
828 208.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2018 13:08
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ВІДІ-СТАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39200640
-
Контактна особа:
Жук Олександр Григорович +380445030330 autotender@vidi.ua https://subaru-vidi.com.ua
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Софіївська Борщагівка, Велика Кільцева,60 а
Початкова пропозиція
858 333.33 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
832 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВ АДІС-МОТОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37351915
-
Контактна особа:
Хлицов Дмитро Миколайович +380487090007 d.khlytsov@adis.od.ua http://www.peugeot-adis.com/
-
Адреса:
67015, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Люстдорфська дорога, буд. 5
Початкова пропозиція
841 165.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
841 165.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
121a033c00ea46ed910e9eb7cc453b94
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-001181-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37724920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ" +380505313360 ievgen.sydoruk@bogdan.ua http://subaru.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 3
Номер договору:
44/4-33
Сума договору:
828 208.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.08.2018 11:00
Статус:
Підписаний