-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі
828 208.33
UAH без ПДВ
Номер:
121a033c00ea46ed910e9eb7cc453b94
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-001181-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37724920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ПОДІЛ" +380505313360 ievgen.sydoruk@bogdan.ua http://subaru.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
44/4-33
Дата підписання:
20.08.2018 11:00
Період дії договору:
20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
828 208.33 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Subaru Outback (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.11.2018