-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-008125-a
Газ нафтовий скраплений
Завершена
100 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 504.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 504.00 UAH
Номер:
56c64e321d1b47a49d2bcb0a62051d92
Внутрішній номер закупівлі:
22880978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-008125-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2024 14:13 - 19.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2024 14:13 - 22.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.10.2024 00:00 - 23.10.2024 14:07
Період завантаження договору:
29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 800.00 Газ нафтовий скраплений