-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Оголошено тендер
100 800.00
UAH
Номер:
e0ebe7cf17f341329d0c21c2b6a9424e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-14-009696-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Примітки:
Газ нафтовий скраплений
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.10.2024 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума100 800.00 UAH