• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)

Завершена

1 135 315.44 UAH з ПДВ
Номер: 2db0a784a4464ce3bf61dd3eee858703
Внутрішній номер закупівлі: 22870514
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-11-012837-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
Контактна особа: Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-09-011862-a
Очікувана вартість: 1 135 315.44 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 68583 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 1 135 315.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2024 16:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: eb8d6d97c1ad4ea782fcd18af6848eab
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-11-012837-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-7087/24-БО-Т
Сума договору: 1 135 315.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 946 096.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 11.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
18_Dog_7087.pdf
p7s
sign.p7s