-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Оголошено тендер
1 135 315.44
UAH
Номер:
c861868c19684e5e82502af1b3351a25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-11-013870-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 135 315.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.10.2024 15:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі"
-
Дата публікації:
11.10.2024 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Кількість
68583 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 135 315.44 UAH