-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-002198-a
Торги не відбулися
513 170.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 131.71 UAH
мін. крок: 1% або 5 131.71 UAH
Номер:
6728305f78344762a8baa0c4abe4b80e
Внутрішній номер закупівлі:
22860271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-002198-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 170.59 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 10:15 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 10:15 - 19.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 170.59 Газове паливо