• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)

Оголошено тендер

513 170.59 UAH
Номер: f4e27f3dbcc346b28ab96364facfab74
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-11-002447-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 513 170.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 11.10.2024 10:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума513 170.59 UAH